SIKÇA SORULAN SORULAR

Go220.com'da bulunan ürünlere sipariş verebilmek için üyelik gerekmektedir. Henüz üye olmadıysanız ücretsiz üyelik başvurusu için buraya tıklayınız.

Üye girişi sayfasında e-posta adresiniz ve şifreniz sorulduğunda buraya bağlantısına tıklayınız. Sizden e-posta adresiniz istenecek. Sistem tarafından yeni oluşturulacak bir şifre e-posta adresinize yollanacaktır.

Şifrenizi Hesabım sayfasından değiştirebilirsiniz. Hesabım sayfasını görebilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.

Sistemimize yeni kayıt olurken ya da sistemde kayıtlı e-posta bilginizi değiştirirken girdiğiniz e-posta adresinin size ait olduğunu onaylamak ve bilgilerinizin güvenliğini sağlamak amacıyla belirttiğiniz e-posta adresine bir onay postası otomatik olarak gönderilir. Onay postası sistem tarafından otomatik olarak oluşturulmuş bir bağlantı ve onay kodu içerir. E-posta adresinizi onaylamak için postada belirtilen bağlantıya tıklamanız, ya da postada gönderilmiş olan onay linkine tıklayınız. Onay postaları siz yeni e-posta adresinizi sisteme kaydettikten sonra birkaç dakika içinde tarafınıza ulaşmış olacaktır.

Şifremi Unuttum sayfamızda isim, soyisim , e-posta ve telefon bilgilerinizi girerek kolayca üye olabilirsiniz. Girmiş olduğunuz e-posta adresinize bir doğrulama mesajı gönderilecektir. Doğrulama mesajı ile birlikte üyeliğiniz aktif olacaktır.

Go220.com'a üyelik başvurusu yaptıktan sonra girmiş olduğunuz e-posta adresinin size ait olduğunu doğrulamak ve bilgilerinizin güvenliğini sağlamak amacıyla girmiş olduğunuz e-posta adresine bir doğrulama mesajı gönderilir. Eğer doğrulama mesajı birkaç dakika içerisinde posta kutunuza ulaşmaz ise, öncelikle posta hizmetinizin spam klasörüne bakmanızı öneririz.Doğrulama e-postasının tarafınıza ulaşmadığından emin iseniz, Üyeliğiniz sırasında gönderilen aktivasyon e-postası elinize ulaşmadıysa, aktivasyon kodunuzu buraya tıklayarak yeniden isteyebilirsiniz.

Yeni üye kaydı sayfasından tekrar başvuru yapmanız durumunda girmiş olduğunuz e-posta adresinin kullanılmakta olduğu uyarısını alacaksınız. Ancak aynı zamanda doğrulama e-postasının tekrar gönderilmesi için bir link görünecektir. Bu linke tıklamanız durumunda doğrulama mesajınız tekrar yollanacaktır.Doğrulama mesajı hiçbir şekilde tarafınıza ulaşmıyor ise, kullanmakta olduğunuz bilgisayar bir koruma programı ya da firewall tarafından gönderilen mesajı filtreliyor demektir.

SİPARİŞ VERMEK

Beğendiğiniz ürüne sipariş vermek için "HEMEN AL" düğmesine tıklamanız ve sipariş adımlarını takip etmeniz yeterlildir. "HEMEN AL" düğmesinin aktif olması için üye girişi yapılmış olmalıdır.

1. Üyelik Bilgileri

2. Teslimat Adres Bilgisi

3. Fatura Bilgisi

4. Ödeme Şekli

5. Sipariş Sonucu

Siparişin gönderileceği adres bu adımda belirlenir. Üye isterse daha önce kullandığı ve sisteme kaydettiği adreslerden birisini kullanabilir. Sisteme kayıtlı olmayan yeni bir adres girmek için "Yeni Adres" bölümü kullanılabilir. Girilen yeni adresin daha sonra kullanmak üzere sisteme kayıt edilmesi için "Bu adresi kaydet" seçenek kutusu seçili olmalıdır.

Siparişe ait fatura bilgileri bu adımda belirlenir.

Go220.com'a verilen siparişlerin ödemeleri dört farklı şekilde yapılabilir :

Kredi Kartı : Go220.com sipariş ödemeleri için en hızlı yöntem kredi kartı kullanımıdır. Güvenli olarak iletilecek olan bilgileriniz hiçbir şekilde sistemimizde kaydedilmeden doğrudan tahsilatı yapacak olan banka sistemine yönlendirilmektedir. Sistemimizde kabul gören taksit kartları kullanan üyelerimiz avantajlı taksit olanaklarından da faydalanabilirler.

Havale / EFT : Sipariş esnasında bu seçeneğin seçilmesi durumunda Go220.com'un banka hesap bilgileri arasından havale / EFT yapılacak olan banka seçilmelidir.

Fırsat bitiminden 12 saat sonra bize ulaşan havale ve eft işlemlerini ürünler kargoya teslim edildiğinden dolayı onaylayamamaktayız.12 saat sonra yapmış olduğunuz havale ve eft gerçekleşirse bu tutar tarafınıza geri gönderilecek ve siparişiniz iptal edilecektir.

Önemli Not : Havale / EFT yapılması durumunda sipariş numarası mutlaka açıklama bölümünde belirtilmelidir

Kapida Odeme: Bazi urunlerde Yurtici kargo ile kapıda ödeme hizmeti bulunmaktadır.

Paypal: Odeme seceneklerimiz icinde paypal ile ödeme de bulunmaktadir.

Sipariş iptal işleminizi sipariş adımlarından herhangi birinde ya da siparişiniz kargoya teslim edilmediği sürece yapabilirsiniz. Ödemesi onaylanmış ve kargoya verilmek üzere olan siparişlerinizi iptal etmek için lütfen mesai saatleri içerisinde telefon ile müşteri hizmetlerimize bilgi veriniz.

ÖDEME VE TESLİMAT

Siparişinizi verdikten sonra talep ettiğiniz ürünler sistem tarafından sizin için ayrılır ve ödemenizi yapmanız beklenir. Kredi kartı ile yapılan ödemelerde sistemimiz otomatik olarak ödeme onayı verebilmektedir. Ancak bankaların internet üzerinden yapılan alışverişlerde güvenlik amaçlı olarak, alışverişin gerçek kart sahibi tarafından yapılıp yapılmadığını araştırmaları ve ödeme onayını bir süre bekletmeleri sıklıkla karşılaşılan bir durumdur. Bu durumda banka kart sahibine telefonla ulaşarak onayını isteyebilir. Havale / EFT ile yapılan ödemelerde, ödeme onayı ödemeniz banka hesaplarımıza geçtikten sonra gün içerisinde verilir.

Bilginin bütünlüğü ve gizliliği (data protection) için, internet üzerinde iki taraf arasında oluşan trafiğin şifrelenerek, gizliliğinin ve bütünlüğünün korunmasını sağlayan SSL (Secure Sockets Layer) protokolü kullanılmaktadır. SSL protokolü bütün yaygın web sunucuları (server) ve tarayıcıları (browser) tarafından desteklenen bir protokoldür.


SSL gönderilen bilginin kesinlikle ve sadece doğru adreste deşifre edilebilmesini sağlar. Bilgi gönderilmeden önce otomatik olarak şifrelenir ve sadece doğru alıcı tarafından deşifre edilebilir. Her iki tarafta da doğrulama yapılarak işlemin ve bilginin gizliliği ve bütünlüğü korunur.

İnternet üzerinden kredi kartı ve banka kartıyla yapılan alışveriş işlemlerinin güvenliğinin artırılması için geliştirilmiş bir sistemdir. Visa ve MasterCard'ın geliştirdiği bu "güvenli sanal alışveriş" çözümleri ile hem kart sahipleri hem de üye işyerleri sahtekarlıklara karşı güvence altına alınmıştır. Verified by Visa ve MasterCard SecureCode logoları bulunan sanal işyerlerinden yapılan online alışverişler Visa ve MasterCard güvencesi altındadır.

3D Secure sisteminde, sanal ödeme işlemi gerçekleşirken, banka tarafından kart sahibine sadece kendisinin bildiği ödeme şifresi sorulmakta ve kart sahibinin kimliği doğrulanmaktadır. Yetkisiz kişilerin kartlarını internet ortamında kullanması engellenmektedir.

Kart sahibi, kartını internet bankacılığı kanalıyla bankasına kaydettirir. Kartına bağlı bir şifre ve bir güvenlik soru - cevabı tanımlar. Kart sahibi, sisteme uyumlu sanal işyerinde alışverişini yapar ve ödeme bölümüne geçer. Kart sahibinin karşısına, bankası tarafından, işlem şifresini ve kişisel güvenlik mesajını soran bir pop-up ekran açılır. Kart sahibi şifresini girerek işleme devam eder. Şifre, banka tarafından doğrulanınca işlem tamamlanır.

Hayır. Sitemizden yapacağınız alışverişlerinizde güvenliğiniz açısından 3D Secure kullanmanız gerekmektedir.

Go220.com'dan sipariş vermiş olduğunuz ürünler, ürün sayfasında aksi belirtilmediği sürece ödeme onayının gerçekleşmesinden ve aynı zamanda kampanyanın sonlanmasından sonra kargo firmasına teslim edilecektir. Kargo firmalarının adrese teslim süreleri siparişin gönderildiği il ve ilçeye göre farklılık göstermekte olup, genel olarak ürünler kampanya bitiminden sonra yaklaşık 3-5 iş günü içerisinde adresine teslim edilir.

Siparişiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra sistem tarafından gönderilen bir e-posta ve SMS iletisi alırsınız. Bu iletilerde belirtileceği üzere, sipariş detayını hesabım sayfanızdan kargonuzun durumunu takip edebilirsiniz.

Siparişiniz teslimat adresinde bulunan kişiye, ancak 1. dereceden akraba olduğu ispat edilirse, resimli kimliği kontrol edilip imzası alındıktan sonra teslim edilmektedir.

Kargo sorumlusu size kargo şirketinin telefon numarasını içeren bir haber formu bırakacaktır. Haber formununun bırakılması ile birlikte kargo şubeye geri gönderilerek 3 iş günü boyunca şubede iade edilmeden bekletilir ve alıcısının şube ile irtibata geçmesi beklenir. 3 iş günü içinde Yurtiçi kargo şubesi ile irtibata geçilmesi halinde ürünü müşteriye teslim edilir. Belirlenen süre içinde ilgili şube ile irtibata geçilmemesi durumunda kargo göndericiye ürünü iade eder.

Sipariş verdikten sonra teslim alacak kişi değiştirilememektedir

Go220.com tarafından kargo firmasına teslim edilen ürününüz kargo firmasının sigorta güvencesi altındadır. Bir hafta içerisinde elinize ulaşmayan kargolar için lütfen bize bilgi veriniz.

Kargo firmasına teslim edilen ürününüz kargo firmasının sigorta güvencesi altındadır. Ambalajı ve kutusu zarar görmüş olan kargolarınız için teslimat anında kargo görevlisine durum / hasar tespit tutanağı tutturmanız gerekmektedir. Kargo esnasında hasar görmüş olan ürünleriniz için lütfen bize bilgi veriniz.

Fırsat ürün durumuna göre kargo ücretli veya ücretsiz olabilmektedir. Eğer kargo belirtilen fırsat için ücretli ise ne kadar olduğu teslimat bilgisi sayfasında detaylı olarak görülebilmektedir.

DEĞİŞİM VE İADE

Ürün kutudan eksik çıkarsa teslimat anında kargo sorumlusundan tutanak tutmasını isteyebilir ya da siparişi teslim almayabilirsiniz. Bu durumda lütfen Müşteri hizmetlerimize haber veriniz.

Yanlış ürün gönderildiğinde lütfen siparişi teslim almayınız ve Müşteri hizmetlerimiz ile irtibat kurunuz.

Ürün kutudan kırık ya da hasarlı çıkarsa teslimat anında kargo sorumlusundan tutanak tutmasını isteyebilir ya da siparişi teslim almayabilirsiniz. Bu durumda lütfen Müşteri hizmetlerimize haber veriniz.

Ürününüz 30 gün içinde arıza yaparsa Müşteri hizmetlerimizi arayarak durumu bildiriniz.

Go220.com'da tüm ürünler en az iki senelik üretici/distribütör garantisi altındadır. Ürününüz arızalanırsa garanti belgenizde yer alan servis hizmetlerini vermekle yükümlü olan firma size bu konuda destek olacaktır.

Ürün orjinal kolisi ve ambalajı ile 7 gün içinde iade edilebilir. İade etmek icin müşteri temsilcimizin aranması ve iade onay numarası alınması gerekmektedir. Bu iade onay numarası ve faturanız ile ürününüzü Yurtiçi kargoya verebilirsiniz. İade onay numarası olmayan ürünler iade alınmayacaktır.

Lütfen Müşteri hizmetlerini`i arayıp, "Garanti Belgesi"ni isteyiniz. Bu durumlarda garanti belgeleri mutlaka temin edilmektedir.

Ürünün iade edilmesinden sonra minimum 15 gün sonra iade tutarı hesabınıza yatacaktır.

Müşterilerimizin sahip oldukları 'beğenmedim iadesi' haklarını kullanarak; satın almış oldukları ürünleri, hiç kullanmamış olmaları şartıyla çok daha uygun fiyata sizlere sunarız. Bu ibare ile sitemizde gördüğünüz ürünler kutusu açılmış ama kullanılmamış ürünler statüsüne girmektedir. Bu ürünlerimizin de diğer tüm ürünlerimizde olduğu gibi 7 gün iade hakkı ve aynı garanti kapsamındadır.

Ürün teslimatını takiben 7 gün içerisinde tüketici tarafından yapılan ürün iadesi. Tüketici, hakları kapsamında 7 gün içerisinde yapılan iadelerde, ürün ayıbı olmadığı takdirde bir gerekçe göstermekle yükümlü değildir, iade şahsi herhangi bir nedenden dolayı gerçekleşebilir.

GARANTİ KOŞULLARI

Siparişiniz teslim edildikten sonra lütfen size en yakın anlaşmalı servisle irtibata geçip, ürün ambalajını açmadan servis kurulumu için talepte bulununuz.

Servis ve kurulumlar standartlar çerçevesinde yapılmaktadır

Kurulum bedeli gerektiren ürünlerde, kurulum bedeli ve servis ücreti Go220.com'a ait değildir.

Go220.com'dan tüm Türkiye'ye teslim edilmek üzere sipariş verebilirsiniz.

Sadece Türkiye sınırları içinde teslimat yapılabilmektedir.

Go220.com'a reklam vermek için lütfen Musteri hizmetlerimizi arayınız.

WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?